املاكيا املاكيا .

املاكيا

راهكار هاي موفقيت يك مشاور املاك

گاهي مشخصات ملك و ساختمان براي مشتري مهم نيست، بلكه آنچه از خريد محصول عايدش مي شود اهميت دارد نزاكت مال ها را توضيح دهيد. مشتري اثنا خريد تلويزيون مارك حين را خريداري نمي كند بلكه تفريح، راحتي، پرستيژ و … را مي خرد.مطمئن باشيد از مشتري باهوش تر نيستيد؛ خلف بهتر است نقش نفس ها را نيز بازي نكنيد. نگاه عقلايي و از بالا به پايين در هنگام فروش يعني شكست فروش و يا آخرين فروش مطمئن باشيد از مشتري باهوش تر نيستيد؛ ته بهتر است نقش وقت حسن ها را نيز بازي نكنيد. نگاه زيركانه و از بالا به پايين سر پشه دره هنگام فروش يعني شكست فروش و يا آخرين فروش دانش و مفروضات و مجهولات خود را به رخ مشتري نكشيد و تنها مگر لاغير سؤلات او را لبيك اجر دهيد.

 گاهي مشخصات ملك و ساختمان براي مشتري مهم نيست، بلكه آنچه از خريد محصول عايدش مي شود اهميت دارد دم ها را توضيح دهيد. مشتري وقت خريد تلويزيون مارك نزاكت مال را خريداري نمي كند بلكه تفريح، راحتي، پرستيژ و … را مي خرد.مطمئن باشيد از مشتري لبيب تر نيستيد؛ درنتيجه بهتر است نقش متعلق ها را نيز بازي نكنيد. نگاه عقلايي و از بالا به پايين تو هنگام فروش يعني شكست فروش و يا آخرين فروش

مطمئن باشيد از مشتري رشيد تر نيستيد؛ پي بهتر است نقش وقت حسن ها را نيز بازي نكنيد. نگاه زيركانه و از بالا به پايين درون هنگام فروش يعني شكست فروش و يا آخرين فروش

دانش و مفروضات و مجهولات خود را به شكاف مشتري نكشيد و منحصراً بس سؤلات او را جواب اجابت دهيد.

املاك و ساختمان هاي خود را بي عيب و كمي معرفي نكنيد املاك تهران  چرا كه واقعا اين طور نيست. عنوان كردن اين مسئله نسبي است، پس به بيان تفاوت ها و تغييرات احتمالي در كارآيي ساختمان بپردازيد.ملاقات اول را به شنيدن خواسته ها و نيازهاي مشتري ويژه تعلق دهيد. درون مورد فروش هاي مهم، سعي نكنيد باب ملاقات انتها قرارداد ببنديد. قرارداد مدخل سرپوش ملاقات هاي بعدي مهم تر و منطقي تر خواهد بود؛ چرا كه فرصت بيشتري به خود و مشتري سمت بررسي نيازها و رفع متعلق ها  داده ايد.

روش هاي فروش براي ملك ها و ساختمان هاي متفاوت يكي نيستند، تفاوت ها را نابخردانه ببينيد و متفاوت با نفس به تدوين و انتخابِ رسم بپردازيد.

فرايند فروش، ميدان مبارزه نيست كه محض شما از دم پيروز خارج شويد. كورس دور طرف پيروز يعني فروش پايدار. سپس به توافقي تباني يابيد كه منافع نوبت طرف در لمحه لحاظ شده باشد. داخل غير اين صورت منتظر نغض ميثاق و مشكلات بعدي باشيد.تكنيك هاي فروش را به جاي مشتريان با ساير همكاران خود تمرين كنيد. در اين حال شما مي توانيد توانايي هاي خود را مورد ارزيابي قرار دهيد. تمرين، تمرين و تمرين، اين يكي از رموز موفقيت فروش است.

هرگز تقليد نكنيد. در انتخاب روش فروش از رهبر و پيشرو بازاري كه در آن فعاليت مي كنيد، تقليد نكنيد. چرا كه در هر حال و در عين موفقيت كامل، يك دنباله رو هستيد. آيا شما از يك دنباله رو خريد مي كنيد؟

براي فروش موفق بدقولي ممنوع. انتخاب زمان با مطالعه قبلي و مديريت زمان جهت تحويل ملك يا ساختمان يا اتمام پروژه هايي كه متعهد شده ايد، اولين سابقه مثبت و تبليغ مستقيم را براي شما رقم خواهد زد. اين فرصت را از دست ندهيد.

اولين ملاقات با مشتري را فقط به شنيدن نيازها و نقطه نظرات او اختصاص دهيد و دومين جلسه را جهت ارائه راه حل و امكانات خود تعين نماييد. و به اين ترتيب ارزشي را كه براي جلسه اول قائل شده ايد، نشان دهيد.

با ارائه تعريفي متناسب با خواسته هاي مشتريان و تبليغ مناسب آن را به محصولي جهت رفع نيازهاي آنان تبديل كنيد.

هنگامي كه اهداف فروش خود را مشخص كرديد، نيازمنديد تا آن ها را به اهداف روزانه تقسيم نماييد و سپس برنامه ها و اهداف روزانه خود را يادداشت كنيد. همچنان كه به فروش خود ادامه مي دهيد آن را با اهداف روزانه خود مقايسه كنيد تا به يك تعادل جديد برسيد، از آن چه حاصل مي شود مي توانيد اهداف روز بعد خود را تهيه كنيد. آيا واقعا دنبال كردن اهداف فروش روزانه با اين طريق مؤثر خواهد بود؟ اين عمل را براي 21 روز ادامه دهيد، به زودي از نتايج آن شگفت زده خواهيد شد.

همه پزشكان بزرگ، وكلاي بزرگ، تكنسين هاي بزرگ و كساني كه فروش هاي بزرگ و موفق دارند، در يك چيز مشترك اند، آن ها همگي برنامه اي را كه شامل سؤال كردن و گوش دادن به مشتريان است دنبال مي كنند.

نقص كوچكي را پيشاپيش بپزيريد تا از عيب جويي هاي بزرگ تر در امان باشيد و بعد در جهت رفع آن نقص، صادقانه بكوشيد. ضمن اين كه با اين روش، همدردي مخاطب را نيز جلب كرده ايد و او را با خود همراه ساخته ايد.

در تبليغ و اعلان براي يك ملك، ساختمان يا آپارتمان از كيفيت مصالح سازه و … نشست وبرخاست نكنيد؛ خيلي تكراري شده. به جاي طرفه العين يك ويژگي متفاوت  اجاره آپارتمان را كه در ذهن ها مي ماند عنوان كنيد.

 تخصصي توليد كنيد و تخصصي بفروشيد. كل چيز نفروشيد، يك چيز بفروشيد ولي خوب و همايون ابتهاج بفروشيد.

مردم بايد شما را با مهارت و تجربه اي خاص بشناسند، دم را هوشمندانه گزينش كنيد و به مردم معرفي كنيد.

فروش را با برنامه ريزي مقدمه كنيد ليك در هم مرحله برنامه ريزي درجا نزنيد، با اجراي چند برنامه فروش و كسب، اشنايي لازم رويه فروش را متناسب با بازار موجود، امكانات مالي و دانايي ابهام پيچيدگي به كار رفته در متعلق تدوين كنيد.

تفاوت بين فعاليت و ارتكاب را دريابيد. ارتكاب يعني اقدامي به موقع باب زماني كه نياز است ولي فعاليت چنين نيست وقتي ارتكاب را گزيدن و انتصاب مي كنيد مدخل سرپوش درياي مملو تمام تلاطم بازار تباني و ذيل نمي زنيد؛ غوطه غم فزا (شناور) مي شويد.

با عدم فعاليت اضافي انرژي خود را براي مقاطع حساس و شكار آن ها حفظ كنيد.به سادگي امتياز ندهيد حتي امتيازهاي از پيش تعيين شده را هنگامي رخ كنيد كه درون قبال نفس چيزي گرفته باشيد.

براي فروش و بازاريابي موفق به خلاقيت نياز جدي داريد و براي خلاقيت محض كافي است باب عين آرامش، نابخردانه ببينيد و بشنويد.

به همه دليل درصورتي كه بدقولي كرديد به دروغگويي متوسل نشويد.

همه افراد موفق اهداف بزرگي را براي خود ترسيم و پايان اين اهداف بزرگ را به اهداف كوچكتر تقسيم مي كنند. اهداف به شما اجازه مي دهند تا بر فعاليت خود تمركز كنيد و تمركز بيشتر، موفقيت بيشتري را براي شما مهيا درامان مي كند.

به مشتريان تجويز انتخاب بدهيد. مردم محب دارند خريد كنند ليك نمي خواهند كالايي به نفس ها تحميل شود. با آزادي گزينش، شما به لمحه ها دستور مي دهيد تا درون كنترل شما باشند و به آن ها آزادي بايسته اجاره آپارتمان در تهران براي مقايسه خدمات خود را مي دهيد. سابق از آنكه نفس را با پيشنهاد رقيب تان مقايسه كنند، با آزادي انتخاب مشتريان را از خود خشنود مي كنيد. فروش شما بالا خواهد روال و منفعت بيشتري نصيب شما خواهد شد.

هرگز به مشتريان خود به عنوان ادات فروش مشاهده نكنيد. هنگامي كه شما حقيقتا رابطه اتصال به كسي عنايت نيت داريد، نفس را تماما به نمايش مي گذاريد و هنگامي كه مشتريان درك مي كنند كه شما به دم ها بيشتر از دينار شان دلبستگي داريد، شما نوبت فروش بيشتري خواهيد داشت. فروشندگان مهتر رهبر ممتاز با قلب فر فروش مي كنند نه با زبان يا كلك ناآراسته شان.


برچسب: مشاور املاك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۱۱:۴۵ توسط:ميثم موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :